Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 9. » Unionistas de Salamanca - Atlético Madrid II

Unionistas de Salamanca - Atlético Madrid II 1:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. január 27-én is volt Atlético Madrid II - Unionistas de Salamanca mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2018. szeptember 9. 12:00
Helyszín: Pistas del Helmántico (Salamanca)

Javi Ribelles ('34, 1-0), Alberto Rodríguez ('53, 1-1)

Atlético Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlen

Inkább Atlético Madrid II győzelem

Az elmúlt fél évben az Unionistas de Salamanca egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Madrid II kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atlético Madrid II az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unionistas de Salamanca 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Madrid II pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Unionistas de Salamanca jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Unionistas de Salamanca olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Pontevedra. Az Atlético Madrid II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Melilla. Az Atlético Madrid II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Unionistas de Salamanca 3226., Atlético Madrid II 2035. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Madrid II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Atlético Madrid II nyeri ezt a találkozót.