Főoldal » Meccsek » 2022. március 6. » Unionistas de Salamanca - Athletic Bilbao II

Unionistas de Salamanca - Athletic Bilbao II 0:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 26. forduló - 2022. március 6. 12:00
Helyszín: Campo de Futbol Reina Sofía (Salamanca)

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Athletic Bilbao II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Inkább Athletic Bilbao II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Athletic Bilbao II csapatának kedvez (4:2).
Az elmúlt fél évben az Unionistas de Salamanca négyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Athletic Bilbao II egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Unionistas de Salamanca sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unionistas de Salamanca 7 győzelmet, 4 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Athletic Bilbao II pedig idegenben ötször játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Unionistas de Salamanca jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Unionistas de Salamanca olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Racing Santander vagy az Elche. Az Athletic Bilbao II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Inter de Madrid, a Real Valladolid II. Az Unionistas de Salamanca csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Unionistas de Salamanca 2083., Athletic Bilbao II 1131. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Athletic Bilbao II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Unionistas de Salamanca csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.