Főoldal » Meccsek » 2022. október 30. » Unionistas de Salamanca - AD Ceuta

Unionistas de Salamanca - AD Ceuta 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. április 30-án is volt AD Ceuta - Unionistas de Salamanca mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2022. október 30. 12:00
Helyszín: Campo de Futbol Reina Sofía (Salamanca)

Ivan Chapela ('75, 1-0)

• Az Unionistas de Salamanca már hét mérkőzés óta veretlen, utoljára 2022. szeptember 10-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Real Madrid II verte őket).

Unionistas de Salamanca győzelem:
33 tipp (89%)
AD Ceuta győzelem:
3 tipp (8%)

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább AD Ceuta győzelem

Az elmúlt fél évben az Unionistas de Salamanca egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az AD Ceuta négyszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az AD Ceuta az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unionistas de Salamanca 2 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az AD Ceuta pedig idegenben egyszer nyert és négyszer kapott ki. Tehát az Unionistas de Salamanca jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Unionistas de Salamanca olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Rayo Majadahonda vagy a Calahorra. Az AD Ceuta pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Rayo Majadahonda, a Sevilla Atlético. Az AD Ceuta erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Unionistas de Salamanca olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Racing Ferrol. Az AD Ceuta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Badajoz. Az Unionistas de Salamanca csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Unionistas de Salamanca 2015., AD Ceuta 4070. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Unionistas de Salamanca jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Unionistas de Salamanca csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.