Főoldal » Meccsek » 2019. április 27. » Unión Magdalena - Santa Fe

Unión Magdalena - Santa Fe 3:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. augusztus 20-án is volt Unión Magdalena - Santa Fe mérkőzés!

Kolumbiai Bajnokság mérkőzés, 18. forduló - 2019. április 27. 23:00
Helyszín: Estadio Sierra Nevada (Santa Marta)

Jhojan Valencia ('39, 1-0), Ricardo Márquez ('45+3, 2-0), Ricardo Márquez ('87, 3-0), Camilo Charria ('90+2, 3-1)

Unión Magdalena utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereség

Santa Fe utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Santa Fe győzelem
Az elmúlt fél évben az Unión Magdalena ötször nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Santa Fe egyszer nyert idegenben, hétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Unión Magdalena sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Kolumbiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unión Magdalena 4 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Santa Fe pedig idegenben háromszor nyert, ötször játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Unión Magdalena jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Unión Magdalena olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atlético Nacional, a La Equidad vagy a Patriotas. A Santa Fe pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Millonarios, a Deportes Tolima vagy a Deportivo Cali. A Santa Fe erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Unión Magdalena olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Jaguares de Córdoba vagy az América de Cali. A Santa Fe gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Bucaramanga, az Independiente Medellín. A Santa Fe csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Unión Magdalena 2746., Santa Fe 697. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Santa Fe jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Santa Fe nyeri ezt a találkozót.