Főoldal » Meccsek » 2020. február 2. » Union Langreo - Real Madrid II

Union Langreo - Real Madrid II 1:1 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 23. forduló - 2020. február 2. 17:00
Helyszín: Estadio Nuevo Ganzábal (La Felguera, Langreo)

Union Langreo utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Real Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Real Madrid II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Union Langreo négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Madrid II egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Union Langreo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Union Langreo 4 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Madrid II pedig idegenben egyszer nyert, ötször játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Union Langreo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Union Langreo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Coruxo. A Real Madrid II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Celta Vigo II. A Real Madrid II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Union Langreo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atlético Madrid II, az Ebro vagy a Melilla. A Real Madrid II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Marino de Luanco, a Pena Deportiva vagy az Atlético Madrid II. Az Union Langreo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Union Langreo 2441., Real Madrid II 773. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Madrid II jobb csapatnak tűnik.