Főoldal » Meccsek » 2020. március 15. » Union Langreo - Pena Deportiva

Union Langreo - Pena Deportiva törölve

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 29. forduló - 2020. március 15. 12:00

Union Langreo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Pena Deportiva utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Pena Deportiva győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Pena Deportiva csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben az Union Langreo háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Pena Deportiva egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Union Langreo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Union Langreo 6 győzelmet, 4 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Pena Deportiva pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az Union Langreo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Union Langreo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Celta Vigo II, a Coruxo. A Pena Deportiva pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a S.S. Reyes vagy a Real Oviedo II. Az Union Langreo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Union Langreo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Ebro vagy a Melilla. A Pena Deportiva gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Marino de Luanco, a Las Palmas II. Az Union Langreo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Union Langreo 2331., Pena Deportiva 2553. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Union Langreo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói összességében döntetlenre tippelnek.
A Focikatalógus az Union Langreo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.