Főoldal » Meccsek » 2019. április 7. » Union Langreo - Calahorra

Union Langreo - Calahorra 2:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 32. forduló - 2019. április 7. 17:00
Helyszín: Estadio Nuevo Ganzábal (La Felguera, Langreo)

Sergio Parla ('24, 0-1), Javi Sánchez ('55, 1-1), Álvaro García ('80, 11-esből, 2-1)

Union Langreo utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Calahorra utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Calahorra győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Union Langreo csapatának kedvez (4:2).

Az elmúlt fél évben az Union Langreo négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Calahorra kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Union Langreo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Union Langreo 7 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Calahorra pedig idegenben négyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Union Langreo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Union Langreo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Racing Santander, a Real Sociedad II vagy a Tudelano. A Calahorra pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Barakaldo, az Izarra vagy a Sporting Gijón II. Az Union Langreo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Union Langreo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sporting Gijón II vagy a Barakaldo. A Calahorra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sant Andreu, a Gernika. Az Union Langreo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Union Langreo 2758., Calahorra 2740. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Calahorra jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Union Langreo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.