Főoldal » Meccsek » 2023. május 13. » Unión Comercio - Sporting Cristal

Unión Comercio - Sporting Cristal 1:6 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 17-én is lesz Sporting Cristal - Unión Comercio mérkőzés!

Perui Bajnokság mérkőzés, 2. forduló - 2023. május 13. 20:00
Helyszín: Estadio Municipal Carlos Vidaurre García (Tarapoto)

Hervé Kambou ('1, öngól, 0-1), Oscar Barreto ('10, 1-1), Alejandro Hohberg ('45+1, 1-2), Brenner Marlos ('62, 1-3), Alejandro Hohberg ('73, 1-4), Leandro Sosa ('82, 1-5), Jostin Alarcón ('90+2, 1-6)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Miguel Carranza az egyetlen a mezőnyből, aki öt Unión Comercio - Sporting Cristal mérkőzésen is szerepelt.

Unión Comercio utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Sporting Cristal utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Sporting Cristal győzelem
Az elmúlt fél évben az Unión Comercio háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Sporting Cristal egyszer sem nyert idegenben, ötször játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Unión Comercio sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Perui Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unión Comercio 3 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Sporting Cristal pedig idegenben négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az Unión Comercio jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Unión Comercio olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Alianza Lima. A Sporting Cristal gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Universitario. Az Unión Comercio csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Unión Comercio 2833., Sporting Cristal 1097. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sporting Cristal jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Unión Comercio csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.