Főoldal » Meccsek » 2018. december 22. » Unión Adarve - Las Palmas II

Unión Adarve - Las Palmas II 1:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. május 12-én is volt Las Palmas II - Unión Adarve mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 18. forduló - 2018. december 22. 16:00
Helyszín: Campo García de la Mata (Madrid)

Gianni ('3, 1-0), Fabio González ('24, 1-1)

Unión Adarve utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Las Palmas II utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Las Palmas II győzelem
Az elmúlt fél évben az Unión Adarve háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Las Palmas II egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Unión Adarve sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unión Adarve 3 győzelmet, 4 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Las Palmas II pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Unión Adarve jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Unión Adarve olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Valladolid II, a Navalcarnero. A Las Palmas II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Leonesa vagy a Celta Vigo II. A Las Palmas II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Unión Adarve olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a CF Internacional vagy a Leonesa. A Las Palmas II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Salamanca CF UDS, a Real Valladolid II. Az Unión Adarve csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Unión Adarve 2317., Las Palmas II 2365. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Unión Adarve jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Unión Adarve csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.