Főoldal » Meccsek » 2022. május 1. » Újpest - Gyirmót

Újpest - Gyirmót 2:2 (1:1)

NB I. mérkőzés, 30. forduló - 2022. május 1. 17:00
Helyszín: Szusza Ferenc Stadion (Budapest)

Nagy Patrik ('14, 0-1), Nikola Mitrovic ('45+2, 1-1), Vincent Onovo ('85, 2-1), Denis Ventúra ('90+1, 2-2)

Újpest utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Gyirmót utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Gyirmót győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Gyirmót csapatának kedvez (5:3).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Újpest stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Gyirmót csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben az Újpest ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Gyirmót egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Újpest sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a NB I. mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Újpest 6 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Gyirmót pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Újpest jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Újpest olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Debreceni VSC, a MTK vagy a Paks. A Gyirmót pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a MTK, a Budapest Honvéd vagy a Paks. Az Újpest erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Újpest olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Budapest Honvéd vagy a Ferencváros. A Gyirmót gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Kisvárda, a Békéscsabai Előre. Az Újpest csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Újpest 141., Gyirmót 156. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Újpest jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Újpest csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.