Főoldal » Meccsek » 2019. április 7. » UD Logronés - Real Oviedo II

UD Logronés - Real Oviedo II 3:4 (2:1)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 32. forduló - 2019. április 7. 17:00
Helyszín: Estadio Nuevo Municipal Las Gaunas (Logrońo)

Pablo Bobadilla ('22, 1-0), Rayco ('36, 11-esből, 2-0), Ernesto Gómez ('41, 2-1), Dani Sandoval ('50, 2-2), Ernesto Gómez ('61, 2-3), Ander Vitoria ('69, 3-3), Ernesto Gómez ('73, 3-4)

52%

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Ernesto Gómez mesterhármast ért el a mérkőzésen.
  • A Real Oviedo II sikeresen ledolgozta a két gólos hátrányát, sőt fordítania is sikerült. A meccset 4-3-ra nyerték.

UD Logronés győzelem:
26 tipp (81%)
2 tipp (6%)
Real Oviedo II győzelem:
4 tipp (12%)

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Real Oviedo II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereség

Inkább Real Oviedo II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az UD Logronés csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az UD Logronés négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Oviedo II egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az UD Logronés sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UD Logronés 9 győzelmet és 4 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Oviedo II pedig idegenben háromszor nyert, négyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az UD Logronés jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UD Logronés olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Racing Santander, a Tudelano vagy az Athletic Bilbao II. A Real Oviedo II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Sociedad II, az Amorebieta vagy az Arenas de Getxo. Az UD Logronés erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

UD Logronés 985., Real Oviedo II 2901. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Logronés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UD Logronés csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.