Főoldal » Meccsek » 2016. november 13. » UD Logronés - Mensajero

UD Logronés - Mensajero 1:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. április 9-én is volt Mensajero - UD Logronés mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2016. november 13. 11:00

Adrián León ('45, 1-0), Ale ('84, 1-1), Matias ('86, 1-2)

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Mensajero utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereség

Inkább Mensajero győzelem
Az elmúlt fél évben az UD Logronés háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Mensajero egyszer sem nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az UD Logronés sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UD Logronés 3 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Mensajero pedig idegenben négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az UD Logronés jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UD Logronés olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Huesca. A Mensajero gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Leioa. Az UD Logronés csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

UD Logronés 1015., Mensajero 2113. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Logronés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UD Logronés csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.