Főoldal » Meccsek » 2015. december 6. » UD Logronés - Guijuelo

UD Logronés - Guijuelo 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. december 1-jén is volt UD Logronés - Guijuelo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 16. forduló - 2015. december 6. 16:00

Pere Milla ('31, 1-0)

Korábbi UD Logronés - Guijuelo mérkőzések:

UD Logronés győzelem

2015. aug. 5. 3:3 (3:1)
Guijuelo győzelem

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Guijuelo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább Guijuelo győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 3:3, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az UD Logronés kétszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Guijuelo egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az UD Logronés sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UD Logronés 3 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Guijuelo pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az UD Logronés jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UD Logronés olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Coruxo, a Linares Deportivo. A Guijuelo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Pontevedra vagy a Compostela. Az UD Logronés erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az UD Logronés olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Somozas, az Eibar vagy a Sevilla. A Guijuelo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Astorga, a Coruxo vagy a Burgos. Az UD Logronés csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

UD Logronés 1015., Guijuelo 1380. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Logronés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UD Logronés csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.