Főoldal » Meccsek » 2018. október 21. » UD Ibiza - Marbella

UD Ibiza - Marbella 4:0 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. március 10-én is volt Marbella - UD Ibiza mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 9. forduló - 2018. október 21. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal de Can Misses (Eivissa)

59%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Marbella utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereség

Inkább Marbella győzelem
Az elmúlt fél évben az UD Ibiza egyszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Marbella egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az UD Ibiza sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UD Ibiza 1 győzelmet és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Marbella pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az UD Ibiza jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UD Ibiza olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atletico Sanluqueno, a Badajoz vagy az El Ejido. A Marbella gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Almería II, az Atletico Sanluqueno vagy a Celta Vigo II. Az UD Ibiza csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

UD Ibiza 3263., Marbella 1181. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Marbella jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UD Ibiza csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.