Főoldal » Meccsek » 2019. október 20. » UD Ibiza - Atlético Baleares

UD Ibiza - Atlético Baleares 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 14-én is lesz Atlético Baleares - UD Ibiza mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 9. forduló - 2019. október 20. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal de Can Misses (Eivissa)

39%

• Az Atlético Baleares az utolsó hat mérkőzését mind megnyerte. Utoljára a Rayo Majadahonda ellen szenvedtek vereséget 2019. szeptember 8-án.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot.

UD Ibiza győzelem:
22 tipp (56%)
8 tipp (20%)
Atlético Baleares győzelem:
9 tipp (23%)

UD Ibiza utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Inkább Atlético Baleares győzelem
Az elmúlt fél évben az UD Ibiza négyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Baleares háromszor nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az UD Ibiza sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UD Ibiza 4 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Baleares pedig idegenben háromszor nyert és egyszer kapott ki. Tehát az UD Ibiza jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UD Ibiza olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Rayo Majadahonda, a Pontevedra vagy a Jumilla. Az Atlético Baleares pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Hércules, a Pontevedra vagy a Racing Ferrol. Az Atlético Baleares erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

UD Ibiza 2458., Atlético Baleares 1167. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Baleares jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UD Ibiza csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.