Főoldal » Meccsek » 2019. december 22. » UCAM Murcia - Mérida AD

UCAM Murcia - Mérida AD 0:0

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 18. forduló - 2019. december 22. 17:00
Helyszín: Estadio de La Condomina (Murcia)

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Mérida AD utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Mérida AD győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok egyszer játszottak az UCAM Murcia stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az UCAM Murcia kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Mérida AD egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az UCAM Murcia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UCAM Murcia 3 győzelmet és 5 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Mérida AD pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az UCAM Murcia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Almería. A Mérida AD pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Granada II. Az UCAM Murcia erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Elche. A Mérida AD gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Cádiz II. Az UCAM Murcia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

UCAM Murcia 979., Mérida AD 1688. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UCAM Murcia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.