Főoldal » Meccsek » 2018. december 22. » UCAM Murcia - Marbella

UCAM Murcia - Marbella 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. január 26-án is volt Marbella - UCAM Murcia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 18. forduló - 2018. december 22. 17:30
Helyszín: Estadio de La Condomina (Murcia)

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Marbella utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlen

Inkább Marbella győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az UCAM Murcia csapatának kedvez (6:2).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az UCAM Murcia stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az UCAM Murcia csapatának kedvez (4:1).

Az elmúlt fél évben az UCAM Murcia ötször nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Marbella egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az UCAM Murcia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UCAM Murcia 6 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Marbella pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az UCAM Murcia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Murcia. A Marbella pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Don Benito. Az UCAM Murcia erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Jumilla, a Linense vagy a Racing Santander. A Marbella gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az UD Ibiza, az Almería II vagy az Atletico Sanluqueno. Az UCAM Murcia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

UCAM Murcia 1005., Marbella 1181. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UCAM Murcia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.