Főoldal » Meccsek » 2016. január 31. » UCAM Murcia - Jumilla

UCAM Murcia - Jumilla 1:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. február 17-én is volt Jumilla - UCAM Murcia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 23. forduló - 2016. január 31. 16:30

Carlos Terol ('7, 0-1), Góngora ('59, 1-1)

Korábbi UCAM Murcia - Jumilla mérkőzések:

UCAM Murcia győzelem

2015. szept. 13. 2:1 (0:2)

Jumilla győzelem

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Jumilla utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Jumilla győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az UCAM Murcia csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben az UCAM Murcia háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Jumilla egyszer sem nyert idegenben és hatszor kapott ki. A statisztika alapján az UCAM Murcia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UCAM Murcia 6 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Jumilla pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és kilencszer kapott ki. Tehát az UCAM Murcia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a FC Cartagena. A Jumilla pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Villanovense. Az UCAM Murcia erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mérida AD vagy a Real Murcia. A Jumilla gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Almería II, a San Roque. Az UCAM Murcia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

UCAM Murcia 1005., Jumilla 1466. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UCAM Murcia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.