Főoldal » Meccsek » 2018. október 14. » UCAM Murcia - Atlético Malagueno

UCAM Murcia - Atlético Malagueno 3:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. március 3-án is volt Atlético Malagueno - UCAM Murcia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 8. forduló - 2018. október 14. 17:30
Helyszín: Estadio de La Condomina (Murcia)

Isi Ros ('27, 1-0), Manuel Onwu ('37, 2-0), Juande Rivas ('52, öngól, 3-0), Joel Arimany ('74, 3-1)

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Atlético Malagueno utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Atlético Malagueno győzelem
Az elmúlt fél évben az UCAM Murcia háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Malagueno egyszer sem nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az UCAM Murcia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UCAM Murcia 2 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Malagueno pedig idegenben háromszor kapott ki. Tehát az UCAM Murcia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Jumilla, a Linense vagy a Racing Santander. Az Atlético Malagueno gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Don Benito, a Linense vagy a Marbella. Az UCAM Murcia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

UCAM Murcia 1005., Atlético Malagueno 3906. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UCAM Murcia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.