Főoldal » Meccsek » 2013. június 8. » UC Dublin - Bray Wanderers

UC Dublin - Bray Wanderers 4:5 (1:3)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 31-én is lesz UC Dublin - Bray Wanderers mérkőzés!

Ír Bajnokság mérkőzés, 16. forduló - 2013. június 8. 20:45
Helyszín: UCD Bowl (Dublin), 228 néző

Cillian Morrison ('4, 1-0), Ismahil Akinade ('14, 1-1), Jason Byrne ('42, 1-2), Jason Byrne ('45+1, 1-3), Jason Byrne ('60, 1-4), David McMillan ('63, 11-esből, 2-4), David O'Connor ('77, 3-4), Jason Byrne ('84, 3-5), Robbie Creevy ('90+2, 4-5)

9

• A mérkőzésen nagyon sok gól esett, szám szerint kilencet rúgott összesen a két csapat.
  • Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Jason Byrne mesternégyest ért el a mérkőzésen.
  • A Bray Wanderers három góllal is vezetett, de a meccs végére ez az előny egy gólra apadt.
  • Danny O'Connor, David O'Connor és Dean Zambra összesen hét UC Dublin - Bray Wanderers mérkőzésen szerepeltek.
  • Ez volt Jason Byrne 8. gólja, melyet az UC Dublin hálójába lőtt.

UC Dublin utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Bray Wanderers utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Bray Wanderers győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben tizenegyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Bray Wanderers csapatának kedvez (23:18).
Ebből a csapatok hatszor játszottak az UC Dublin stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az UC Dublin csapatának kedvez (12:10).

Az elmúlt fél évben az UC Dublin kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Bray Wanderers kétszer nyert idegenben és hatszor kapott ki. A statisztika alapján az UC Dublin sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Ír Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UC Dublin 2 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Bray Wanderers pedig idegenben kétszer nyert és ötször kapott ki. Tehát az UC Dublin jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UC Dublin olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Shamrock Rovers, a Bohemian. A Bray Wanderers pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Cork City vagy a Shelbourne. Az UC Dublin erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az UC Dublin olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mervue, a Derry City vagy a Sligo Rovers. A Bray Wanderers gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Drogheda, a Derry City vagy a Bohemian. A Bray Wanderers csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

UC Dublin 847., Bray Wanderers 596. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Bray Wanderers jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az UC Dublin csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.