Főoldal » Meccsek » 2020. június 7. » Tulevik - Kuressaare

Tulevik - Kuressaare 5:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. november 19-én is volt Tulevik - Kuressaare mérkőzés!

Észt Bajnokság mérkőzés, 6. forduló - 2020. június 7. 12:00
Helyszín: Viljandi linnastaadion (Viljandi)

Sander Kapper ('27, 1-0), Pavel Marin ('52, 2-0), Pavel Marin ('85, 3-0), Herol Riiberg ('90+1, 4-0), Jonas Tossou ('90+2, 5-0)

52%

• Ezek a játékosok kilenc Tulevik - Kuressaare mérkőzésen is játszottak: Sander Laht, Mairo Miil, Sander Seeman, Karl Nőmm.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Tulevik utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereség

Kuressaare utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereség

Inkább Kuressaare győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben nyolcszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Kuressaare csapatának kedvez (16:12).

Ebből a csapatok négyszer játszottak a Tulevik stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Kuressaare csapatának kedvez (7:6).

Az elmúlt fél évben a Tulevik egyszer sem nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Kuressaare egyszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Kuressaare az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, az Észt Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Tulevik 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Kuressaare pedig idegenben egyszer nyert és kétszer kapott ki. Ez alapján a Kuressaare szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Tulevik olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Nőmme Kalju vagy a FCI Levadia. A Kuressaare gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Paide vagy a FCI Levadia. A Tulevik csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Tulevik 1858., Kuressaare 1459. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Kuressaare jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Kuressaare nyeri ezt a találkozót.