Főoldal » Meccsek » 2022. február 20. » Tudelano - Inter de Madrid

Tudelano - Inter de Madrid 1:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 24. forduló - 2022. február 20. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal Ciudad de Tudela (Tudela)

Inter de Madrid utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Inter de Madrid győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Tudelano egyszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Inter de Madrid egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Inter de Madrid az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Tudelano 1 győzelmet, 3 döntetlent és 7 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Inter de Madrid pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Ez alapján az Inter de Madrid szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Tudelano olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Celta Vigo II. Az Inter de Madrid pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Celta Vigo II. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.

Az elmúlt egy évben a Tudelano olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a SD Logronés, a Zamora CF vagy a Calahorra. Az Inter de Madrid gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Mancha Real, az Unionistas de Salamanca vagy a S.S. Reyes. Az Inter de Madrid csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Tudelano 1307., Inter de Madrid 2178. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Tudelano jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Inter de Madrid nyeri ezt a találkozót.