Főoldal » Meccsek » 2023. március 12. » Trabzonspor - Adana Demirspor

Trabzonspor - Adana Demirspor 4:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 25-én is volt Trabzonspor - Adana Demirspor mérkőzés!

Török Bajnokság mérkőzés, 25. forduló - 2023. március 12. 14:00
Helyszín: Senol Günes Spor Kompleksi (Trabzon)

Yusuf Yazici ('8, 1-0), Papa Ndiaye ('45+1, 1-1), Vitor Hugo ('78, 2-1), Edin Visca ('81, 3-1), Umut Bozok ('90+4, 4-1)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • Vitor Hugo, Semih Guler és Gökhan Inler összesen öt Trabzonspor - Adana Demirspor mérkőzésen szerepeltek.

Korábbi Trabzonspor - Adana Demirspor mérkőzések:

Trabzonspor győzelem

2022. ápr. 23. 3:1 (0:2)
2021. dec. 4. 2:0 (1:0)

2020. dec. 16. 2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
Adana Demirspor győzelem

2022. szept. 12. 2:3 (1:1)

Trabzonspor utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Adana Demirspor utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Inkább Adana Demirspor győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Trabzonspor csapatának kedvez (9:6).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Trabzonspor stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Trabzonspor csapatának kedvez (4:2).

Az elmúlt fél évben a Trabzonspor hétszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Adana Demirspor egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Trabzonspor sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Török Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Trabzonspor 7 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Adana Demirspor pedig idegenben háromszor nyert, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Trabzonspor jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Trabzonspor olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Basel, a Crvena Zvezda vagy a Fenerbahce. Az Adana Demirspor pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sivasspor, az Antalyaspor vagy a Kasimpasa. A Trabzonspor erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Trabzonspor olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Ümraniyespor. Az Adana Demirspor gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Istanbul Basaksehir. Az Adana Demirspor csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Trabzonspor 94., Adana Demirspor 1110. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Trabzonspor jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Trabzonspor csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.