Főoldal » Meccsek » 2020. november 8. » Torquay - Crawley

Torquay - Crawley 5:6 (0:0)

FA kupa mérkőzés, 1. forduló - 2020. november 8. 13:45
Helyszín: Plainmoor Ground (Torquay, Devon)

Aaron Nemane ('18, 1-0), Ben Whitfield ('24, 2-0), Tom Nichols ('83, 11-esből, 2-1), Josh Umerah ('90+18, 3-1), Max Watters ('90+14, 3-2), Jordan Tunnicliffe ('90+21, 3-3), Asa Hall ('102, 11-esből, 4-3), Asa Hall ('107, 11-esből, 5-3), Tom Nichols ('108, 5-4), Tom Nichols ('113, 5-5), Ashley Nadesan ('118, 5-6)

• A két csapat 9 éve és 286 napja nem találkozott egymással, utoljára 2011. január 29-én.
  • A mérkőzésen rengeteg gól született, a Torquay ötöt, a Crawley hatot rúgott.
  • A mérkőzésen három gól is született büntetőből.
  • Nyolc különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Három gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.
  • Tom Nichols mesterhármast ért el a mérkőzésen.
  • A Crawley sikeresen ledolgozta a két gólos hátrányát, sőt fordítania is sikerült. A meccset 6-5-ra nyerték.
  • A Torquay az elmúlt három mérkőzésén mindig legalább négy gólt rúgott az ellenfelének.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot.

Torquay utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Crawley utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem
2020. nov. 3. 20:00