Főoldal » Meccsek » 2018. március 18. » Toledo - Real Valladolid II

Toledo - Real Valladolid II 0:0

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 30. forduló - 2018. március 18. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal Salto del Caballo (Toledo)

Toledo győzelem:
26 tipp (76%)
7 tipp (20%)
Real Valladolid II győzelem:

Toledo utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Real Valladolid II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Inkább Real Valladolid II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Toledo kétszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Valladolid II egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Toledo 4 győzelmet és 7 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Valladolid II pedig idegenben egyszer nyert, ötször játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Toledo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Toledo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Celta Vigo II. A Real Valladolid II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Cerceda. A Toledo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Toledo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cerceda, az Unión Adarve vagy a Rápido de Bouzas. A Real Valladolid II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Deportivo La Coruna II, az Atlético Madrid II vagy a Talavera. A Real Valladolid II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Toledo 1357., Real Valladolid II 1528. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Toledo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Toledo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.