Főoldal » Meccsek » 2022. november 5. » The New Saints - Cardiff MU

The New Saints - Cardiff MU 4:0 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 30-án is lesz Cardiff MU - The New Saints mérkőzés!

Walesi Bajnokság mérkőzés, 14. forduló - 2022. november 5. 18:15
Helyszín: Park Hall Stadium (Oswestry / Croesoswallt, Shropshire)

Ben Clark ('38, 1-0), Declan McManus ('45+4, 2-0), Declan McManus ('68, 3-0), Gwion Dafydd ('90+1, 4-0)

Mérkőzés összefoglaló:

• Eliot Evans az egyetlen a mezőnyből, aki tizenkét The New Saints - Cardiff MU mérkőzésen is szerepelt.
  • A The New Saints az utolsó öt mérkőzését mind megnyerte. A csapat veretlenségi sorozata már nyolc mérkőzés óta tart. Utoljára a Dundee FC ellen szenvedtek vereséget 2022. szeptember 23-án.
  • A The New Saints az elmúlt három mérkőzésén mindig legalább három gólt rúgott az ellenfelének.

The New Saints utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Cardiff MU utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereség

Inkább Cardiff MU győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a The New Saints csapatának kedvez (17:3).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a The New Saints stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a The New Saints csapatának kedvez (8:2).

Az elmúlt fél évben a The New Saints hatszor nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Cardiff MU háromszor nyert idegenben és ötször kapott ki. A statisztika alapján a The New Saints sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Walesi Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a The New Saints 6 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Cardiff MU pedig idegenben kétszer nyert és négyszer kapott ki. Tehát a The New Saints jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a The New Saints olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Linfield, a Cliftonville vagy a Connah's Quay. A Cardiff MU pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Newtown AFC, az Aberystwyth vagy az Ammanford. A The New Saints erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a The New Saints olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Dundee FC. A Cardiff MU gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Pill AFC. A The New Saints csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

The New Saints 713., Cardiff MU 1483. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a The New Saints jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a The New Saints csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.