Főoldal » Meccsek » 2018. november 25. » Teruel - Ontinyent

Teruel - Ontinyent 1:1 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2018. november 25. 16:30
Helyszín: Estadio La Pinila (Teruel)

Marcos Ainoza ('43, 1-0), Tito Malagón ('49, 1-1)

39%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Teruel győzelem:
8 tipp (25%)
13 tipp (41%)
Ontinyent győzelem:
10 tipp (32%)

Teruel utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Ontinyent utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább Ontinyent győzelem

Az elmúlt fél évben a Teruel kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ontinyent háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Ontinyent az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Teruel 2 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ontinyent pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Teruel jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Teruel olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II vagy a Valencia II. Az Ontinyent pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sabadell, az Espanyol II. A Teruel erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Teruel olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Peralada vagy a Zaragoza. Az Ontinyent gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Baleares, a Melilla. Az Ontinyent csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Teruel 3412., Ontinyent 2086. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ontinyent jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói összességében döntetlenre tippelnek.
A Focikatalógus szerint az Ontinyent nyeri ezt a találkozót.