Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 30. » Teruel - Castellón

Teruel - Castellón 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. augusztus 12-én is volt Teruel - Castellón mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2018. szeptember 30. 17:00

Teruel utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenVereség

Castellón utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Inkább Castellón győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Castellón csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Teruel egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Castellón egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Teruel sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Teruel 1 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Castellón pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Teruel jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Teruel olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Zaragoza. A Castellón gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Calahorra. A Teruel csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Teruel 3412., Castellón 2329. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Castellón jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatóinak tippjeik alapján bizonytalan a mérkőzés kimenetele.
A Focikatalógus a Teruel csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.