Főoldal » Meccsek » 2018. október 28. » Talavera - UD Ibiza

Talavera - UD Ibiza 0:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. március 17-én is volt UD Ibiza - Talavera mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2018. október 28. 12:00
Helyszín: Estadio El Prado (Talavera de la Reina)

Sergio Cirio ('25, 0-1), Sergio Cirio ('64, 0-2)

Talavera utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább UD Ibiza győzelem
Az elmúlt fél évben a Talavera háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Ibiza egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Talavera sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Talavera 3 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Ibiza pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Talavera jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Talavera olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Badajoz. Az UD Ibiza pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sevilla Atlético. Az UD Ibiza erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Talavera olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Rápido de Bouzas, a Melilla. Az UD Ibiza gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a San Fernando vagy a Real Murcia. Az UD Ibiza csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Talavera 1813., UD Ibiza 3263. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Talavera jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Talavera csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.