Főoldal » Meccsek » 2021. február 14. » Talavera - Extremadura

Talavera - Extremadura 2:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. január 27-én is volt Extremadura - Talavera mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2021. február 14. 12:00
Helyszín: Estadio El Prado (Talavera de la Reina)

Talavera utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlen

Extremadura utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább Extremadura győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Talavera egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Extremadura egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Talavera sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Talavera 1 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Extremadura pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Extremadura szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Talavera olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Villanovense. Az Extremadura pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Don Benito. A Talavera erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Talavera olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mérida AD, a Badajoz vagy a Melilla. Az Extremadura gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Badajoz, a Villanovense vagy a Guijuelo. Az Extremadura csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Talavera 1717., Extremadura 1477. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Extremadura jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Extremadura nyeri ezt a találkozót.