Főoldal » Meccsek » 2022. december 7. » Talavera - Celta Vigo II

Talavera - Celta Vigo II 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. április 22-én is volt Celta Vigo II - Talavera mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2022. december 7. 21:00
Helyszín: Estadio El Prado (Talavera de la Reina)

Talavera utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereség

Celta Vigo II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Celta Vigo II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Celta Vigo II csapatának kedvez (4:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Talavera stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Celta Vigo II csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Talavera egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Celta Vigo II háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Celta Vigo II az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Talavera 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Celta Vigo II pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján a Celta Vigo II szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Talavera olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Linares Deportivo. A Celta Vigo II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Badajoz. A Celta Vigo II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Talavera 1661., Celta Vigo II 1116. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Celta Vigo II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Celta Vigo II nyeri ezt a találkozót.