Főoldal » Meccsek » 2023. május 7. » Sturm Graz II - Admira

Sturm Graz II - Admira 2:5 (2:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 31-én is lesz Sturm Graz II - Admira mérkőzés!

Osztrák Másodosztály mérkőzés, 26. forduló - 2023. május 7. 10:30
Helyszín: Solarstadion der Stadt Gleisdorf (Gleisdorf)

Jakob Tranziska ('2, 0-1), Angelo Gattermayer ('24, 0-2), Mohammed Fuseini ('26, 1-2), Tóth László ('45+3, 11-esből, 2-2), Angelo Gattermayer ('69, 11-esből, 2-3), George Davis ('83, 2-4), Reinhard Young ('90+5, 2-5)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.

Korábbi Sturm Graz II - Admira mérkőzések:

Sturm Graz II győzelem

2022. szept. 9. 2:1 (1:1)
2016. jún. 28. 3:1 (2:0)

Admira győzelem

Sturm Graz II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereség

Admira utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Admira győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Sturm Graz II csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Sturm Graz II egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Admira egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, az Osztrák Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sturm Graz II 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Admira pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Sturm Graz II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Sturm Graz II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Weiz, a Dornbirn vagy a Grazer. Az Admira gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Grazer, a Lódzki vagy a Blau-Weiss Linz. Az Admira csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Sturm Graz II 2820., Admira 490. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Admira jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Admira nyeri ezt a találkozót.