Főoldal » Meccsek » 2020. június 21. » Steaua Bukarest - Gaz Metan Medias

Steaua Bukarest - Gaz Metan Medias 2:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. december 11-én is volt Gaz Metan Medias - Steaua Bukarest mérkőzés!

Román Bajnokság mérkőzés, felső ház, 4. forduló - 2020. június 21. 19:00
Helyszín: Arena Nationala (Bucuresti)

Florin Tanase ('12, 1-0), Sergiu Bus ('57, 1-1), Adrian Petre ('90+3, 11-esből, 2-1), Thomas Juel-Nielsen ('90+4, 2-2)

48%

• Razvan Plesca az egyetlen a mezőnyből, aki tizenöt Steaua Bukarest - Gaz Metan Medias mérkőzésen is szerepelt.

Steaua Bukarest utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Gaz Metan Medias utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlen

Inkább Gaz Metan Medias győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Steaua Bukarest csapatának kedvez (13:7).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a Steaua Bukarest stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Steaua Bukarest csapatának kedvez (8:1).

Ha az elmúlt egy évben, a Román Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Steaua Bukarest 1 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Gaz Metan Medias pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Steaua Bukarest jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Steaua Bukarest olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Karlsruhe. A Gaz Metan Medias pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Academica Clinceni. A Steaua Bukarest erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Steaua Bukarest 35., Gaz Metan Medias 457. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Steaua Bukarest jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Steaua Bukarest csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.