Főoldal » Meccsek » 2014. augusztus 2. » Steaua Bukarest - CS U Craiova

Steaua Bukarest - CS U Craiova 3:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 7-én is volt Steaua Bukarest - CS U Craiova mérkőzés!

Román Bajnokság mérkőzés, 2. forduló - 2014. augusztus 2. 20:00
Helyszín: Stadionul Steaua (Bucure?ti)

Adrian Popa ('3, 1-0), Lucian Sanmartean ('34, 2-0), Varela ('90+4, 3-0), Andrei Ivan ('90+4, 3-1)

• A Steaua Bukarest már hét mérkőzés óta veretlen, utoljára 2014. július 1-jén sikerült ellenfélnek legyőznie (a Ludogorets verte őket).

Steaua Bukarest utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlen
2014. júl. 30. 17:00