Főoldal » Meccsek » 2023. május 20. » Sport Recife - Botafogo/SP

Sport Recife - Botafogo/SP 3:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. június 28-án is lesz Botafogo/SP - Sport Recife mérkőzés!

Brazil Másodosztály mérkőzés, 7. forduló - 2023. május 20. 21:00
Helyszín: Estádio Adelmar da Costa Carvalho (Recife, Pernambuco)

Marcio Leite ('45+5, öngól, 1-0), Vágner Love ('60, 2-0), Vágner Love ('90+3, 3-0)

Korábbi Sport Recife - Botafogo/SP mérkőzések:

Sport Recife győzelem

2019. nov. 14. 2:0 (0:1)
2019. aug. 17. 3:0 (1:0)

Botafogo/SP győzelem

Sport Recife utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Botafogo/SP utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Botafogo/SP győzelem
Az elmúlt fél évben a Sport Recife háromszor nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Botafogo/SP kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Sport Recife sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Brazil Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sport Recife 2 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Botafogo/SP pedig idegenben kétszer nyert és egyszer kapott ki. Tehát a Sport Recife jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Sport Recife olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Coritiba, a Guarani. A Botafogo/SP pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Juventude vagy az ABC. A Sport Recife erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Sport Recife olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sao Paulo. A Botafogo/SP gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Ponte Preta. A Sport Recife csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Sport Recife 658., Botafogo/SP 2776. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sport Recife jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Sport Recife csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.