Főoldal » Meccsek » 2019. november 23. » Southern United - Hamilton Wanderers

Southern United - Hamilton Wanderers 4:0 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. február 9-én is volt Hamilton Wanderers - Southern United mérkőzés!

Új-Zélandi bajnokság mérkőzés, 4. forduló - 2019. november 23. 04:30
Helyszín: Logan Park (Dunedin)

Abdulla Al-Kalisy ('1, 1-0), Cam McKenzie ('11, 2-0), Abdulla Al-Kalisy ('90+1, 3-0), Joel Stevens ('90+4, 4-0)

• Graham Coughlan az egyetlen a mezőnyből, aki öt Southern United - Hamilton Wanderers mérkőzésen is szerepelt.

Southern United utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Hamilton Wanderers utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlen

Inkább Hamilton Wanderers győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Southern United csapatának kedvez (9:4).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Southern United stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Southern United csapatának kedvez (6:2).

Az elmúlt fél évben a Southern United egyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Hamilton Wanderers egyszer sem nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Southern United sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Új-Zélandi bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Southern United 1 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Hamilton Wanderers pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát a Southern United jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Southern United olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Eastern Suburbs. A Hamilton Wanderers gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Team Wellington. A Hamilton Wanderers csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Southern United 2971., Hamilton Wanderers 3787. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Southern United jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Southern United csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.