Főoldal » Meccsek » 2017. február 5. » Somozas - Izarra

Somozas - Izarra 1:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 24. forduló - 2017. február 5. 16:00

Somozas utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereség

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Izarra győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Izarra csapatának kedvez (5:2).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Somozas stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Somozas egyszer sem nyert hazai pályán és ötször kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Izarra egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Izarra az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Somozas 4 döntetlent és 7 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Izarra pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Ez alapján az Izarra szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Somozas olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Osasuna II, a Lealtad vagy a Racing Ferrol. Az Izarra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Real Valladolid II, a Pontevedra vagy a Celta Vigo II. Az Izarra csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Somozas 2253., Izarra 1560. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Izarra jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Izarra nyeri ezt a találkozót.