Főoldal » Meccsek » 2015. szeptember 5. » Somozas - Cacereno

Somozas - Cacereno 3:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2016. január 24-én is volt Cacereno - Somozas mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2015. szeptember 5. 17:00

Toni Sánchez ('29, 0-1), David Ańón ('73, 1-1), Pablo Antas ('81, 2-1), Pablo Antas ('90, 3-1)

Inkább Cacereno győzelem
Az elmúlt fél évben a Somozas egyszer sem nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Cacereno egyszer sem nyert idegenben és egyszer kapott ki.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Somozas 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Cacereno pedig idegenben egyszer kapott ki.
Az elmúlt egy évben a Somozas olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Burgos. A Cacereno gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sporting Gijón II. A Somozas csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Somozas 2253., Cacereno 2667. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Somozas jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Somozas csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.