Főoldal » Meccsek » 2021. május 11. » Sogdiana - Andijan

Sogdiana - Andijan 4:1 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 3-án is lesz Andijan - Sogdiana mérkőzés!

Üzbég Bajnokság mérkőzés, 8. forduló - 2021. május 11. 15:55
Helyszín: So'g'diyona Sport Majmuasi (Jizzax)

Javoxir Kaxramonov ('14, 1-0), Martin Boakye ('44, öngól, 2-0), Shokhruz Norkhonov ('53, 3-0), Sahob Rashidov ('90+2, 4-0), Izzatillo Abdulkhaqov ('90+3, 4-1)

• Ezek a játékosok öt Sogdiana - Andijan mérkőzésen is játszottak: Shirinboy Abdullayev, Shokhruz Norkhonov, Jamshid Boltaboev.
  • A Sogdiana már nyolc mérkőzés óta veretlen, utoljára 2020. december 8-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Pakhtakor verte őket).
  • Az Andijan már öt mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2021. március 16-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a Surkhon csapatát).

Sogdiana utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Andijan utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereség
2021. máj. 5. 14:00