Főoldal » Meccsek » 2015. november 1. » Socuéllamos - Real Sociedad II

Socuéllamos - Real Sociedad II 1:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. március 12-én is volt Real Sociedad II - Socuéllamos mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2015. november 1. 11:15

Kike Domínguez ('3, 1-0), Kévin Rodrigues ('46, 1-1), Srdan Babic ('51, 1-2)

Socuéllamos utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Real Sociedad II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Real Sociedad II győzelem
Az elmúlt fél évben a Socuéllamos négyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Sociedad II egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Socuéllamos sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Socuéllamos 3 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Sociedad II pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Socuéllamos jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Socuéllamos olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Leioa. A Real Sociedad II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Mensajero. A Socuéllamos erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Socuéllamos olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Gernika vagy a Rayo Majadahonda. A Real Sociedad II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Ebro, a Leioa. A Real Sociedad II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Socuéllamos 2006., Real Sociedad II 1194. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Sociedad II jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Socuéllamos csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.