Slavia Praha - Viktoria Plzen 0:0
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2026. szeptember 20-án is lesz Slavia Praha - Viktoria Plzen mérkőzés!
Cseh Bajnokság mérkőzés, 29. forduló - 2026. április 12. 18:30
Mérkőzés összefoglaló:
Csapatfelállítás
Slavia Praha
Jakub MarkovicDavid Jurásek
Samuel Isife
'57 (Vasil Kusej, '66)Toma Holes
'90+4Igoh Ogbu
Jan Boril
David Moses (Oscar Dorley, '67)
Lukás Provod
Michal Sadílek
'75Youssoupha Sanyang (David Doudera
'85, '56)Tomas Chory
'89Viktoria Plzen
Florian WiegeleKarel Spácil (Vaclav Jemelka
'87, '78)Merchas Doski
'73David Krcik
Sampson Dweh
Denis Visinsky
Alexandr Sojka
'50 (Tomás Ladra, '78)Patrik Hrosovsky
Cheick Souare (Tom Sloncík, '90+1)
Mohamed Toure
Prince Adu
'22 (Jirí Panos, '70)Érdekességek
- Tomas Chory az egyetlen a mezőnyből, aki tizenkilenc Slavia Praha - Viktoria Plzen mérkőzésen is szerepelt.
- A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.
Korábbi Slavia Praha - Viktoria Plzen mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Slavia Praha utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség
Viktoria Plzen utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Cseh Bajnokság: 29. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Slavia Praha győzelem
Inkább Viktoria Plzen győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben nyolcszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Slavia Praha csapatának kedvez (21:11).
Ebből a csapatok ötször játszottak a Slavia Praha stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Slavia Praha csapatának kedvez (13:6).
Az elmúlt fél évben a Slavia Praha négyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Viktoria Plzen négyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Slavia Praha sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Cseh Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Slavia Praha 7 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Viktoria Plzen pedig idegenben ötször nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Slavia Praha jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Slavia Praha olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sparta Praha, a Jablonec vagy a Slovan Liberec. A Viktoria Plzen pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Basel, az AS Roma vagy a Sigma Olomouc. A Slavia Praha erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Slavia Praha olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Arsenal vagy a FC Barcelona. A Viktoria Plzen gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Karvina, a Zlín. A Slavia Praha csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Slavia Praha 51., Viktoria Plzen 28. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Viktoria Plzen jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
A Focikatalógus a Slavia Praha csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.






