Főoldal » Meccsek » 2017. november 14. » Skócia U21 - Ukrajna U21

Skócia U21 - Ukrajna U21 0:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. október 12-én is volt Ukrajna U21 - Skócia U21 mérkőzés!

U21 EB selejtező mérkőzés, 4. csoport - 2017. november 14. 20:30
Helyszín: McDiarmid Park (Perth), 1.100 néző

Andrii Boriachuk ('45+1, 0-1), Viktor Kovalenko ('90+4, 0-2)

56%

• A mérkőzés mindkét gólja a a hosszabbításokban született, egy az első félidő, egy pedig a második félidő végén.

Skócia U21 utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelem

Ukrajna U21 utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Ukrajna U21 győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya Ukrajna U21 csapatának kedvez (6:2).
Ebből a csapatok egyszer játszottak Skócia U21 stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben Skócia U21 egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint Ukrajna U21 egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, az U21 EB selejtező mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Skócia U21 1 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, Ukrajna U21 pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben Skócia U21 olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Hollandia U21. Az Ukrajna U21 pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Ausztria U21. Ukrajna U21 erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Skócia U21 2193., Ukrajna U21 1533. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Ukrajna U21 jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint Ukrajna U21 válogatottja nyeri ezt a találkozót.