Főoldal » Meccsek » 2018. április 7. » SKA-Energia Khabarovsk - Amkar

SKA-Energia Khabarovsk - Amkar 0:2 (0:1)

Orosz Bajnokság mérkőzés, 25. forduló - 2018. április 7. 10:00
Helyszín: Stadion imeni V.I. Lenina (Khabarovsk), 4.900 néző

Aleksandr Ryazantsev ('45+1, 0-1), Mikhail Kostyukov ('90+2, 0-2)

• A mérkőzés mindkét gólja a a hosszabbításokban született, egy az első félidő, egy pedig a második félidő végén.
  • A SKA-Energia Khabarovsk már hat mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2018. február 9-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Zbrojovka Brno csapatát).

SKA-Energia Khabarovsk utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereség

Amkar utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereség

Inkább Amkar győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Amkar csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben a SKA-Energia Khabarovsk egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Amkar egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Amkar az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, az Orosz Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a SKA-Energia Khabarovsk 1 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Amkar pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján az Amkar szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a SKA-Energia Khabarovsk olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Dinamo Szentpétervár. Az Amkar pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Buducnost Podgorica. Az Amkar erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a SKA-Energia Khabarovsk olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Ruan Tosno, az Arsenal-Tula vagy a FK Ural. Az Amkar gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Ufa, a Beroe vagy a Dinamo Moszkva. Az Amkar csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

SKA-Energia Khabarovsk 714., Amkar 501. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Amkar jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Amkar nyeri ezt a találkozót.