Főoldal » Meccsek » 2023. január 28. » Shrewsbury - Forest Green Rovers

Shrewsbury - Forest Green Rovers 2:1 (0:1)

Angol Liga 1 mérkőzés, 29. forduló - 2023. január 28. 16:00
Helyszín: Montgomery Waters Meadow (Shrewsbury, Shropshire)

Jordan Garrick ('18, 0-1), Rekeil Pyke ('90+4, 1-1), Ryan Bowman ('90+8, 2-1)

• A Forest Green Rovers már kilenc mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2022. december 10-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Cheltenham csapatát).

Shrewsbury utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Forest Green Rovers utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Forest Green Rovers győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Shrewsbury csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Shrewsbury ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Forest Green Rovers egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Shrewsbury sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Angol Liga 1 mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Shrewsbury 6 győzelmet, 2 döntetlent és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Forest Green Rovers pedig idegenben hatszor játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Shrewsbury jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Shrewsbury olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Bolton Wanderers. A Forest Green Rovers pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a South Shields. A Shrewsbury erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Shrewsbury olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cheltenham, a Fleetwood vagy az Accrington Stanley. A Forest Green Rovers gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Burton Albion, a Milton Keynes Dons vagy a Peterborough. A Forest Green Rovers csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Shrewsbury 720., Forest Green Rovers 1216. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Shrewsbury jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Shrewsbury csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.