Főoldal » Meccsek » 2018. október 28. » Shkendija - Makedonija Gjorce Petrov

Shkendija - Makedonija Gjorce Petrov 5:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 7-én is lesz Makedonija Gjorce Petrov - Shkendija mérkőzés!

Macedón Bajnokság mérkőzés, 11. forduló - 2018. október 28. 13:30
Helyszín: Ecolog Arena (Tetovo), 2.000 néző

Visar Musliu ('42, 1-0), Besart Ibraimi ('45+1, 2-0), Hristijan Kirovski ('69, 2-1), Besart Ibraimi ('72, 3-1), Valmir Nafiu ('86, 4-1), Valmir Nafiu ('90+2, 5-1)

• Armend Alimi az egyetlen a mezőnyből, aki öt Shkendija - Makedonija Gjorce Petrov mérkőzésen is szerepelt.
  • A Shkendija már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2018. szeptember 26-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Pobeda verte őket).

Shkendija utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Makedonija Gjorce Petrov utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Makedonija Gjorce Petrov győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Shkendija csapatának kedvez (15:3).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Shkendija stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Shkendija csapatának kedvez (8:1).

Az elmúlt fél évben a Shkendija háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Makedonija Gjorce Petrov egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Shkendija sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Macedón Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Shkendija 5 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Makedonija Gjorce Petrov pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Shkendija jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Shkendija olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sheriff Tiraspol. A Makedonija Gjorce Petrov pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Prevalec. A Shkendija erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Shkendija olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Pobeda, a Rosenborg vagy a Salzburg. A Makedonija Gjorce Petrov gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Akademija Pandev, a Shkupi vagy a Vardar Skopje. A Shkendija csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Shkendija 728., Makedonija Gjorce Petrov 2412. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Shkendija jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Shkendija csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.