Főoldal » Meccsek » 2015. december 6. » Sevilla Atlético - Betis II

Sevilla Atlético - Betis II 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. április 24-én is volt Sevilla Atlético - Betis II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 16. forduló - 2015. december 6. 10:30

Carlos Fernández ('61, 1-0)

Sevilla Atlético utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Betis II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereség

Inkább Betis II győzelem
Az elmúlt fél évben a Sevilla Atlético háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Betis II egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Sevilla Atlético sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sevilla Atlético 4 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Betis II pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Sevilla Atlético jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Sevilla Atlético olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Córdoba, a Real Murcia vagy a Villanovense. A Betis II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Huelva, az Arcos vagy a Rotena. A Sevilla Atlético erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Sevilla Atlético 1241., Betis II 2146. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sevilla Atlético jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Sevilla Atlético csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.