Főoldal » Meccsek » 2020. február 9. » Sevilla Atlético - Algeciras

Sevilla Atlético - Algeciras 3:2 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. május 7-én is volt Algeciras - Sevilla Atlético mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 24. forduló - 2020. február 9. 11:30
Helyszín: Estadio Jesús Navas (Sevilla)

Vázquez López ('14, 11-esből, 1-0), Gonzalo Almenara ('29, 1-1), Iván Turrillo ('38, 1-2), Ibrahim Diabate ('76, 2-2), Baron Kibamba ('90+3, 3-2)

49%

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.

Sevilla Atlético utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlen

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Algeciras győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Algeciras csapatának kedvez (3:0).
Az elmúlt fél évben a Sevilla Atlético egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Algeciras egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Sevilla Atlético sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sevilla Atlético 3 győzelmet, 5 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Algeciras pedig idegenben ötször játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Sevilla Atlético jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Sevilla Atlético olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cádiz II, a Don Benito vagy a Huelva. Az Algeciras gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Villarrubia, a Yeclano vagy az Atletico Sanluqueno. A Sevilla Atlético csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Sevilla Atlético 1177., Algeciras 2362. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sevilla Atlético jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Sevilla Atlético csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.