Főoldal » Meccsek » 2021. október 17. » Sevilla Atlético - Albacete

Sevilla Atlético - Albacete 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. január 29-én is volt Albacete - Sevilla Atlético mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 8. forduló - 2021. október 17. 17:00

Sevilla Atlético utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Albacete utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Albacete győzelem

Az elmúlt fél évben a Sevilla Atlético egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Albacete kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Albacete az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sevilla Atlético 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Albacete pedig idegenben egyszer nyert és kétszer kapott ki. Ez alapján az Albacete szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Sevilla Atlético olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Linense vagy az AD Ceuta. Az Albacete pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Ponferradina, a Llagostera. Az Albacete erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Sevilla Atlético olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cádiz II, az Algeciras vagy az Alcoyano. Az Albacete gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Baleares, a Villarreal II vagy a Las Palmas. Az Albacete csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Sevilla Atlético 1197., Albacete 593. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Albacete jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Albacete nyeri ezt a találkozót.