Főoldal » Meccsek » 2019. december 4. » Sektzia Nes Tziona - Hapoel Haifa

Sektzia Nes Tziona - Hapoel Haifa 1:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. május 6-án is volt Hapoel Haifa - Sektzia Nes Tziona mérkőzés!

Izraeli Bajnokság mérkőzés, 12. forduló - 2019. december 4. 18:45
Helyszín: HaMoshava Stadium (Pétaḥ-Tiqva)

Raz Stein ('9, 1-0), Gal Arel ('45+4, 11-esből, 1-1), Eden Ben Basat ('90+7, 11-esből, 1-2)

65%

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.

Sektzia Nes Tziona győzelem:
5 tipp (11%)
Hapoel Haifa győzelem:
34 tipp (77%)

Sektzia Nes Tziona utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereség

Hapoel Haifa utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Hapoel Haifa győzelem
Az elmúlt fél évben a Sektzia Nes Tziona háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Hapoel Haifa egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Sektzia Nes Tziona sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Izraeli Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sektzia Nes Tziona 1 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Hapoel Haifa pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján a Hapoel Haifa szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Sektzia Nes Tziona olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Hapoel Be'er Sheva, a Hapoel Tel Aviv vagy a Hapoel Hadera. A Hapoel Haifa pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Beitar Jerusalem, a Mioveni vagy a Hapoel Kfar Saba. A Sektzia Nes Tziona erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Sektzia Nes Tziona olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Bnei Yehuda, a Beitar Jerusalem vagy a Maccabi Haifa. A Hapoel Haifa gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Hapoel Ra'anana, a Maccabi Netanya vagy a Maccabi Tel Aviv. A Sektzia Nes Tziona csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Sektzia Nes Tziona 3206., Hapoel Haifa 1482. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Hapoel Haifa jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus erre a mérkőzésre döntetlent tippelne.