Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 6. » Tacoma Defiance - Tulsa Roughnecks

Tacoma Defiance - Tulsa Roughnecks 4:4 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. szeptember 29-én is volt Tacoma Defiance - Tulsa Roughnecks mérkőzés!

USL mérkőzés, alapszakasz - 2018. szeptember 6. 04:00
Helyszín: Cheney Stadium (Tacoma, Washington)

Jesus Ferreira ('16, 0-1), Joaquin Rivas ('39, 11-esből, 0-2), Lamar Neagle ('45+1, 11-esből, 1-2), Jesus Ferreira ('54, 1-3), Jesus Ferreira ('56, 1-4), Henry Wingo ('59, 2-4), David Estrada ('82, 3-4), Shandon Hopeau ('90+4, 4-4)

• A mérkőzésen nagyon sok gól esett, szám szerint nyolcat rúgott összesen a két csapat.
  • A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Jesus Ferreira mesterhármast ért el a mérkőzésen.
  • Volt, hogy a Tulsa Roughnecks három góllal is vezetett, de végül a Seattle Sounders II kiegyenlített.

Tacoma Defiance győzelem:
24 tipp (80%)
5 tipp (16%)
Tulsa Roughnecks győzelem:
1 tipp (3%)

Tacoma Defiance utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereség

Tulsa Roughnecks utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelem
2018. aug. 30. 02:30